15 Yılı Aşkın Tecrübemizle

Loft Ruhsat Basım ve Takip Programı

Belediyelere bağlı olan Özel Halk Otobüsü, Öğrenci ve Personel Servisi, Ticari Araç vs. Ruhsatların kaydı,kontrolü, basımları ve takiplerini kolayca yapıp, Bu işlerler uğraşan personellerin iş yükünü oldukça rahatlatan programımızdır.Microsoft SQL Veritabanlı ve çoklu kullanıcılıdır.

İşlemler

 • our service

  Genel Özellikler

  Ruhsat Kayıt kartında Detaylı olarak,tüm araç bilgileri, Araç Sahibi Bilgileri ve Şoför bilgilerinin yanısıra Evrak Yeterlilik Bölümünde ise gerekli olan evrakların tamamlanıp tamamlanmadığı ve bu evrakların tarihlerinin kontrolü de girilerek, ruhsat geçerlilik tarihi de dahil geçerlilik tarihlerini de kontrol etmektedir.Program her açıldığında geçerlilik tarihlerini otomatik olarak hızlıca tarayıp, tarihi geçmiş olanları veya eksik evraklı olanları size hatırlatmaktadır.

 • our service

  Çok detaylı olarak Ruhsat Kayıt tablosuna ulaşabileceksiniz. Bir çok filtreleme yardımıyla istediğiniz listeleri çok çabuk Listeleyebileceksiniz. Ruhsat kaydındayken o ruhsat kaydına ait olan resmi yazışmaları (Araç Değişimi, Çekme Belgesi,Noter Satışı, Tescil İşlemi ve Araç Değişim ve Çekme Belgesi) tek tıkla Word'e aktarabileceksiniz. Ruhsat basımlarını yine aynı şekilde sorunsuzca yapabileceksiniz

 • our service

  Programımızda Kullanıcı parametrelerinden kullanıcı tanımlaması yapılabilmektedir. ve bu kullanıcılara Ruhsat Türünde yetkiler verilebilmektedir. Hangi kullanıcıya hangi Ruhsat Türü yetkisi verilmişse sadece o ruhsat türü kayıtlarını işlemeye ve değişiklik yapmaya yetkili olur. Herhangi bir kayıt silme yetkileri yoktur.

  Çoklu kullanıcılıdır ve Microsoft SQL veritabanı ile verileriniz herzaman güvendedir.