SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN MAAŞ VE EKDERS BORDRO PROGRAMI

Milli Eğitim Müdürlüklerine Bağlı Çalışan Sözleşmeli Öğretmenlere Ait Maaş ve Ekders Bordro Programımızdır.

Özellikleri:

Kişi Kartı

Bordrosunu hesapyalacağınız kişilerin tüm detaylı bilgilerinin tutulduğu yerdir. Kişiler arasında kolayca arama yapabilir , diğer kayıtlara yön tuşlarıyla rahatlıkla hızlıca geçebilirsiniz. O aya ait girilen Çalışma günü ve puantaja göre; Kişinin Ekders veya Normal Maaş bordrolarını burada da önizlemesine bakabilir veya yazıcıya dökebilir, Kişiye ait kesilen icra takibini yapabilirsiniz. Nakil Bildirim Kağıdı çıkartabilirsiniz.

Puantaj Girişi

Puantaj Girişinde; Ek Ders Maaş Bordrosunu hesaplanmak üzere,Gündüz, Gece,%25, Takviye Gündüz, Takviye Gece ,İyep ve Nöbet Puantajlarını ayrı ayrı girebilirsiniz. Puantajı açtığınızda Puantaj tablosu,o aya ait takvim günleri olarak açılarak seri biçimde günlük olarak puantajları girebilirsiniz. Bakanlık Sistemine göndermek amacıyla excel şablonu olarak kaydedebilirsiniz.

Normal Maaş Bordrosu

Önceden aylık olarak girilen çalışma günlerine göre, bordroyu otomatik olarak ekrana döken ve kaydedip arşivleyen bölümdür. Bu Bordro tablosu üzerinden ayrıca Ssk,E-Bildirge, Banka ,Sendika, Lojman veya İcra Listesini de rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz kadar bordro kaydı yapabilirsiniz.

Ek Ders Maaş Bordrosu

Önceden aylık olarak girilen puantajlara göre, bordroyu otomatik olarak ekrana döken ve kaydedip arşivleyen bölümdür. Bu Bordro tablosu üzerinden ayrıca Ssk,E-Bildirge, Banka veya İcra Listesini de rahatlıkla alabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz kadar bordro kaydı yapabilirsiniz.

İsteğe Bağlı Listeleme ve Hızlı Bilgi Girişi

Kayıtlı tüm kişilerin, kişi kartındaki tüm bilgilerini tamamıyla size özel tasarlayarak Kişi Listesi oluşturabilir, ve bu kişi listesi üzerinden hızlı ve pratik olarak bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ayrıca, Seçtiğiniz personellere belirleyeceğiniz sabit değeri topluca ve kolayca atayabileceksiniz.Tabloyu Excel'e aktarabilirsiniz.

Okullar Tarafından Girilen Puantajlar

Puantajların Okul Müdürlükleri Tarafından Girilmesi ve Merkezde Tek Çatı altında toplanıp puantaj oluşturma Özelliği .Bu puantajları ister Web Üzerinden, İster Standart excel dosyaları üzerinden yapılması alternatifleri.

Ayrıca

- Sınav Görevi Puantajı

- Eğitime Hazırlık Bordrosu

- Personel Bildirimi

- Hastalık Rapor Listesi

- AGİ Formu

- Aynı Ağ veya Uzak Bağlantı İle Online Çalışabilme.

- Sınırsız Kullanıcı.

- Yerel veya Bulut Yedekleme.

Ekran Görüntüleri

İnsan Kaynakları Yönetimi Programımıza Ait Bazı Ekran Görüntüleri
Open Imagination
Open Imagination
Open Imagination