15 Yılı Aşkın Tecrübemizle

Loft İŞKUR İşçi Bordro Programı Programı

Çeşitli Kurumlar bünyesinde çalıştırılan Geçici İşçilerin, Aylık Maaşlarını hesaplayıp, Bordrolarını veren ve bu işlemleri kayıt altına alıp arşivleyen SQL veri tabanlı bir yazılımdır.

Özellikleri:
Çalışan Tüm İŞKUR veya Geçici İşçilere ait kişi kartına , her işçinin tüm bilgilerini girer ve kaydedersiniz. İşçi Kişi kartında girilen bilgiler ve değerler ışığında anlık olarak kişinin maaş bordrosunu da görebilir ve kişiye özel maaş dökümü çıkartabilirsiniz
Bilgi Girişlerini ister Kişi kartından tek tek, ister topluca kolay bir biçimde girebilirsiniz.
İşçi kartlarına girilen bilgiler ve genel parametrelerde tanımlı katsayılar çerçevesinde, istediğiniz ayın maaş bordro dökümünü tek bir tıklama işlemi ile alabilirsiniz. Ayrıca bu maaş bordrosunu kaydedip arşivleyebilir, aldığınız bordroya ait Banka ve Sgk Listesini de rahatlıkla alabilirsiniz.
Program Microsoft SQL Server Veritabanlıdır, dolayısıyla veri güvenliğiniz en üst düzeydedir, İşyeri içinde dilediğiniz kadar farklı kurumlar açabilir ve o kuruma özel verilerinizi tutabilirsiniz.
Aynı Ağ ortamında çoklu kullanıcılıdır. Birden fazla kullanıcı bilgisayarlarından eş zamanlı olarak programa girebilir ve işlem yapabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri

 • our service
  our service
  our service
  our service
  our service
  our service
 • Programımız çoklu kullanıcılıdır, İstenildiği kadar kullanıcı kaydı açılabilir, ayrıca dilediğiniz kadar kurum açıp, kendi içinde işlemler yapabilirsiniz. Microsoft SQL Server veritabanlıdır. Esnek ve pratiktir.