15 Yılı Aşkın Tecrübemizle

Loft Memur Bordro Programı

Memurların tüm maaş hesaplama bilgilerini tutan ve bu personel gruplarının aylık olarak resmi kurumlarca alınan her türlü resmi bordrolarını otomatik olarak hesaplayıp dökümlerini veren detaylı ve kullanımı rahat bir programdır.

İşlemler

 • our service

  Memur Kartı

  Memurların detaylı olarak tüm bilgilerinin kaydedildiği bölümdür.Girilen bilgiler doğrultusunda aynı anda maaş veya Fark Maaşı bordrosunu anlık olarak görüp kişiye özel maaş bordro dökümünü de burada alabilirsiniz. Memur kartları arasında kolay geçiş tuşlarını kullanabilir ayrıca belirli bilgilerine göre arama da yapıp seçebilirsiniz.

 • our service

  Memur Toplu Bilgi Girişi

  Memurların Karttaki ortak bilgilerinin, istenilen memur kartlarına topluca kaydedilmesini sağlar, teker teker kart bilgilerini açıp kaydetmek yerine ortak değerleri bu bölümden,listede kaydedilecek memurları işaretleyip topluca girebilirsiniz. Bu işlem size zaman açısından büyük bir kolaylık sağlayacaktır

  Bordro ve Listeler

 • our service

  Maaş Bordrosu

  Kartta kayıtlı olan memurların bilgilerine göre bulunduğunuz ayın Normal Maaş veya Fark Maaşı bordrolarının otomatik olarak dökümünün alınacağı yerdir. Bu bölümden ayrıca Asgari Geçim İndirimi Listesini, Banka Listesini, Prim ve Hizmet Belgesi Primini veya Tekli maaş dökümlerini almanız mümkün.

 • our service

  Çeşitli Listesler

  Memurların Aylık olarak almak istediğiniz ; Matrah Listesi, İcra Listesi, Vergi Daireleri İcra Tablosu, Sendika Aidat Listesi, Lojman Kira Listesi, Yemek Kesinti Listesi, Maaş Kesim Ceza Listesi, Askerlik Borçlandırma Listesi ve Özel Sigorta Listelerini alabilirsiniz.

 • our service

  Genel Bilgiler

  Belirli dönem aralıklarındaki resmi maaş katsayıları bilgileri parametrelerden tanımlamanız mümkün. Programımız, bilgileri senenin aylarına göre farklı veritabanlarında tutmakta ve arşivlemektedir. Çalışma ayını bitirdikten sonra aktarım tuşu ile bir sonraki ayın çalışma veritabanını oluşturmanız çok kolay. Programımız Microsoft SQL Server veritabanlıdır ve aynı ağ içinde birden fazla kullanıcı ile çalışabilmektedir.