15 Yılı Aşkın Tecrübemizle

Loft Kefalet Komisyon ve Ön Muhasebe

Genellikle Zahireciler Borsasındaki Esnafların Çok yoğun geçen günlük işlemlerinin yükünü azaltmak,Günlük işlemleri olan Komisyon, Kefalet, Alış, Satış, Kasa, Banka, Çek ve Cari Hesaplarını kayıt altına alabileceği Bu başlıklar altında tüm raporlarınızı kolayca alabileceğiniz, Microsoft SQL Veritabanlı ve çoklu kullanıcılı Programımızdır.

İşlemler

 • our service

  Komisyon İşlemleri

  Komisyon olarak Müşteriden Aldığınız malın giriş kaydının yapıldığı yerdir. Müstahsil ve Alıcının bilgisi, malın kilosu, birim fiyatı, giderler ve ödeme tarihi gibi bilgileri buradan kayıt altına alabilir veya düzeltebilirsiniz. Kayıt altına alınan Müstahsil ve Alıcıların, fiş tutarları hesaplarına aktarılır.

 • our service

  Kefalet İşlemleri

  Kefalet olarak Satıcıdan Aldığınız malın giriş kaydının yapıldığı yerdir. Müstahsil ve Satıcının bilgisi, malın kilosu, birim fiyatı, giderler ve ödeme tarihi gibi bilgileri buradan kayıt altına alabilir veya düzeltebilirsiniz. Kayıt altına alınan Müstahsil ve Satıcıların, fiş tutarları hesaplarına aktarılır.

 • our service

  Alış İşlemleri

  Satıcıdan Aldığınız malın giriş kaydının yapıldığı yerdir.Satıcının bilgisi, malın kilosu, birim fiyatı, giderler ve ödeme tarihi gibi bilgileri buradan kayıt altına alabilir veya düzeltebilirsiniz. Kayıt altına alınan Satıcıların, fiş tutarları hesaplarına aktarılır.

 • our service

  Satış İşlemleri

  Müşteriye Sattığınız malın giriş kaydının yapıldığı yerdir.Satıcının bilgisi, malın kilosu, birim fiyatı, giderler ve ödeme tarihi gibi bilgileri buradan kayıt altına alabilir veya düzeltebilirsiniz. Kayıt altına alınan Müşterilerin, fiş tutarları hesaplarına aktarılır.

 • our service

  Kasa İşlemleri

  Nakit Olarak Her Türlü Ödemenin veya Tahsilatın kayıt altına alındığı yerdir.Nakit olarak Müşteri Borçlarını ödeyebilir, Müşteriden alacaklarınızı tahsil edebilir ,nakit giderlerinizi de girebilirsiniz. Arka planda ise ilgili kişinin hesabına düşer veya eklenir. Programımızda istediğiniz kadar kasa tanımı yapabilir ve ayrı ayrı Kasa Listesinden istediğiniz tarih aralığında Raporlarını alabilirsiniz.

 • our service

  Banka İşlemleri

  Banka Hesaplarıyla ilgili Her Türlü Giriş-Çıkışın kayıt altına alındığı yerdir.Banka hesabınızdan Eft/Havale ödeyebilir veya alabilir,Kayıtlı kasalarınıza giriş-çıkış yapabilir veya giderlerinizi ödeyebilirsiniz. Arka planda ise ilgili kişinin hesabına düşer veya eklenir. Programımızda istediğiniz kadar Banka Hesabı tanımı yapabilir ve ayrı ayrı Banka Listesinden istediğiniz tarih aralığında Raporlarını alabilirsiniz.

 • our service

  Çek İşlemleri

  Müşterilerinizden aldığınız veya verdiğiniz çeklerin kayıt altına alındığı ve detaylı raporunun alındığı bölümdür.Aldığınız çekler Müşteri Çeki, verdiğiniz çekler ise Borç çeki olarak kayıt altına alınır ve müşteri alacaklanır veya borçlanır. Ayrıca girdiğiniz çeklerin vadesi dolduğunda kasaya giriş veya çıkış kaydını yapabilir veya takasa gönderebilirsiniz. Çek Listesinden istediğiniz tarih aralığında Raporlarını alabilirsiniz.

 • our service

  Dekont İşlemleri

  Müşterilerinizin hesaplarında herhangi bir nakit veya çek işlemi olmaksızın Alacak veya Borç kayıtlarını girmeniz için düşünülmüştür. Bu işlem sonucunda ilgili Müşteri hesabı alacaklanır veya borçlanır. Dekont Listesinden istediğiniz tarih aralığında Raporlarını alabilirsiniz.

 • our service

  Stok Fişi İşlemleri

  Stoklarınızda herhangi bir Alış veya Satış Faturası olmaksızın Giriş veya Çıkış kayıtlarını girmeniz için düşünülmüştür. Bu işlem sonucunda ilgili Stok hesabı Artar veya Azalır. Stok Fişi Listesinden istediğiniz tarih aralığında Raporlarını alabilirsiniz.

  Raporlar

 • our service

  Cari Hesap Özeti

  Müşterilerinizle alakalı yaptığınız tüm işlemlerin detaylı listesini ve kalan bakiyesinin takip edildiği yerdir.Burada istenilen tarih aralığının raporunu alabilir, İsteğe özel fiş dökümlerini çıkartabilirsiniz.

 • our service

  Borç - Alacak Raporu

  Tek Tabloda Tüm Müşterilerinizin anlık Bakiye raporunun alındığı yerdir. İsteğe bağlı olarak Tümü, Sadece Alacaklı Olanları , Sadece Borçlu olanları veya bakiyesi sıfır olanları listeleyebilirsiniz.