15 Yılı Aşkın Tecrübemiz İle

Loft İşçi Bordro Maaş Bordro Programı

Tüm Kamu kuruluşlarına bağlı olarak çalışan İşçilerin Maaş,İkramiye, Fazla Mesai, Arazi Tazminat, Giyim Yardımı ve Geçici Görev Yolluğu Bordrolarını aylara göre otomatik olarak çıkartan Maaş Programımızdır. Ayrıca Ek modül olarak Muhtar, 4B, 4C ve İl Genel Meclisi için de bordro modüllerini kapsamaktadır.. Microsoft SQL Veritabanlı ve çoklu kullanıcılıdır. Dilediğiniz kadar birbirinden ayrı Kurum kayıtları açabilmenize olanak tanır.

Tanıtım

 • our service

  İşçi Kartı

  İşçi detaylı bilgilerinin kaydedildiği yerdir. Kişisel bilgiler, Kazançlar,Tüm genel Kesintiler ve Özel Kesintiler,Asgari Geçim İndirimi Bilgileri ve Puantaj Bilgileri bu bölümden girilmektedir. Girilen bu bilgilere göre kişinin anlık maaş bordro dökümünü görebilir ve kişiye özel maaş dökümü çıkartabilirsiniz.

 • our service

  İşçi Bordrosu

  Puantajları girilen işçilerin aylara göre Maaş Bordrosu Tablosunun otomatik olarak alındığı yerdir. Ayrıca bu bölümden İcra Listesi,Sendika Aidat Listesi, Dayanışma aidat Listesi,Banka Listesi, Sgk Listesi, Lojman Listesi, Kesintiler Listesi, Ücretli E-Bildirge Listesi ve Ödeme Emri Listesini kolayca alabilirsiniz.

 • our service

  İkramiye Bordrosu

  Kişi kartında girilen ikramiye günlerine göre otomatik İşçi İkramiye Bordro listesinin aylara göre listelenip kaydedildiği yerdir. Ayrıca bu liste üzerinden Banka Listesi, Sgk Listesi, İşsizlik Kesinti Listesi ve Ödeme Emri Listesini kolayca alabilirsiniz.

 • our service

  İşçi Fazla Mesai Bordrosu

  Kişi kartında girilen Fazla Mesailerine göre otomatik İşçi Fazla Mesai listesinin aylara göre listelenip kaydedildiği yerdir. Ayrıca bu liste üzerinden Banka Listesi, Sgk Listesi, İşsizlik Kesinti Listesi ve Ödeme Emri Listesini kolayca alabilirsiniz.

 • our service

  Arazi Tazminat Bordrosu

  Kişi kartında girilen arazi Seyyar Günlerine göre otomatik İşçi arazi Tazminat Bordrosunun aylara göre listelenip kaydedildiği yerdir. Ayrıca bu liste üzerinden Banka Listesi ve Ödeme Emri Listesini kolayca alabilirsiniz.

 • our service

  Giyim Yardımı Bordrosu

  Otomatik olarak İşçi Giyim Yardım Bordrosunun aylara göre listelenip kaydedildiği yerdir. Ayrıca bu liste üzerinden Banka Listesi ve Ödeme Emri Listesini kolayca alabilirsiniz.

 • our service

  Geçici Görev Yolluğu

  İşçilerin Geçici olarak görevlendirildiği durumlarda alınan Bordro Dökümüdür,

 • our service

  İşçi Matrah Listeleri

  İşçilerin çalışma yıllarını kapsayan tüm aylara ait; Maaş , İkramiye, Fazla Mesai ve giyim bordrolarının kişi bazında detaylı Vergi Matrahı toplamlarının alındığı bölümdür.

 • our service

  İşçi Puantaj Döküm Listeleri

  İşçilerin çalışma yıllarını kapsayan tüm aylara ait; Çalışılan Gün, İzin Günleri, Tatil Günleri, Raporlu Günler, Vardiya Günleri, Fazla Mesailer, Pazar ve Bayram günleri, Arazi ve İkramiye Günlerinin toplu olarak alındığı bölümdür.

 • our service

  İşçi Asgari Geçim İndirimi Döküm Listeleri

  İşçilerin çalışma yıllarını kapsayan tüm aylara ait Maaş Bordrolarındaki Asgari Geçim İndirimi tutarlarının aylara göre toplu olarak alındığı bölümdür.

 • our service

  Muhtar, 4B, 4C ve İl Genel Meclisi Bordroları

  Tıpkı İşçi Bordrosundaki gibi, Dilerseniz, Muhtar, 4B, 4C veya İl Genel Meclisi Üyelerinin Bordro takiplerini yapabilirsiniz.