15 Yılı Aşkın Tecrübemizle

Loft Devlet Yetiştirme Kurs Takip Programı

Tüm Resmi Okullarda başlatılan Devlet Yetiştirme Kursu (DYK) Bünyesinde , Tercihte bulunan Öğrencileri Kayıt altına alıp, Bunları tercihlerine göre, oluşturulan Sınıflara dağıtıp, Kolayca Devamsızlık Takibi Yapıp Raporlar Alabileceğiniz Kullanışlı Bir Programdır.

PROGRAM KAPSAM ÖZETİ
Resmi e-kurs sayfanızdan aldığınız Öğrenci Tercihleri Excel dosyasını, programımız vasıtasıyla kolayca içeri alıp, tüm verileri zahmetsizce, veritabanınıza kaydetmiş olacaksınız, Böylece, Sınıflar, Öğretmenler, Öğrenciler ve Öğrencilerin Tercih tabloları otomatik olarak programa kaydedilmiş olacaktır.

Sonrasında İhtiyaç duyduğunuz Kurs sınıfların kayıtlarının kayıtları yapılacak

Oluşturduğunuz kurs sınıflarına kolayca, öğrenci listesinden aktarma yapacak, böylece, Kurs Sınıflarına tercihlerine göre öğrencileri de yerleştirmiş olacaksınız

Kurs Derslerinin olduğu günlerde, devamsızlığı olan öğrencileri, ister tek tek ister sınıf bazında topluca sınıf tablosundan devamsızlık saatlerini girebileceksiniz.

Devamsızlık Raporunda, ister, tarih bazında ayrıntılı olarak isterseniz de ders bazında toplu devamsızlık bilgilerini alabileceksiniz.

Her Dersin dönem ders saatinin %10'nunu aşan devamsızlıkları tek bir tabloda takip edebilecek, ve istediğiniz öğrencinin Ders Kursunu Pasif hale getirebileceksiniz.

SQL veritabanlı, ağ ortamında çoklu kullanıcılı avantajıyla değişebilir farklı menü temalarıyla,pratik, esnek, çok güvenli ve hızlı olan özellikleriyle programı kullanmanın zevkini yaşayın!


Ekran Görüntüleri

 • our service
  our service
  our service
  our service
  our service
  our service
  our service
  our service
 • Programımız çoklu kullanıcılıdır, İstenildiği kadar kullanıcı kaydı açılabilir, ayrıca dilediğiniz kadar kurum açıp, kendi içinde işlemler yapabilirsiniz. Microsoft SQL Server veritabanlıdır. Esnek ve pratiktir.